Skład:
Krajewski, Kardaś, Wołowiec, Madejczyk, Kobak, Garduła, T.Kozak, Dziedzic, K.Czapla, K.Marcisz, Samborski.
Grali również:
Bielecki, D.Czapla, Lesiak, Zięba, Smagacki, Szarek.
Początek meczu układał się pod dyktando naszej drużyny, tworzyliśmy sobie kolejne sytuacje, które niestety kończyły się wznowieniem przez bramkarza z piątego metra, bądź rzutami rożnymi, z których również nie potrafiliśmy strzelić gola. I jak to bywa, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i w 25 minucie Szebnie objęły prowadzenie. Więcej goli w pierwszej połowie nie padło i schodziliśmy na przerwę z jednobramkową stratą. Na drugą połowę wyszliśmy zdeterminowani, aby zdobyć jak najszybciej gola. Ruszyliśmy do odrabiania strat, po kolejnej z naszych akcji faulowany w polu karnym został Tomasz Kozak, a Kamil Samborski rzut karny zamienił na bramkę i było 1:1. W tym meczu remis nie zadowalał żadnej z drużyn, po bramce wyrównującej drużyna z Szebni zaczęła odważniej atakować, a mecz stał się wyrównany. W kolejnej z naszej akcji Patryk Lesiak zagrał długą piłkę do Damiana Czapli, a ten zostaje faulowany i tym razem karnego na bramkę zamienia Michał Madejczyk i wychodzimy na prowadzenie. Do końca meczu pozostaje jeszcze kilkanaście minut, a drużyna z Szebni rusza do ataku, lecz w naszej bramce w tym meczu świetnie sobie radzi Dominik Krajewski, który ratuje nas przed stratą gola. Do końca meczu wynik nie zmienia się i odnotowujemy kolejną wygraną!
Fot: Marek Dybaś