Remis z Łubnem
Liwocz Brzyska 1-1 Tajfun Łubno
Mecz na rozpoczęcie rundy wiosennej dostarczył nam w niedzielne popołudnie wiele emocji w tym wyrównanym meczu.
Dużo twardej gry, wiele fauli, agresji oraz walki o każdą piłkę można było zobaczyć w tym meczu ale także wiele składnych i szybkich akcji, które zaowocowały groźnymi sytuacjami w których bramkarze obu ekip wykazali się znakomitymi umiejętnościami .
Mecz zakończył się remisem jednak po stronie zawodników i kibiców Liwocza pozostał spory niedosyt, ponieważ to nasza drużyna przez znaczną część meczu dominowała nad przeciwnikiem.
Do wygranej zabrakło skuteczności i szczęścia. Lecz jak mówi stare piłkarskie powiedzenie ,,Jeżeli nie możesz wygrać meczu, to chociaż go zremisuj".
Dziękujemy drużynie z Łubna za mecz i życzymy im powodzenia w następnych meczach ligowych.
Skład: Krajewski, Kardaś, Kobak, Wołowiec, Bachórz, Dziedzic , K.Czapla, Smagacki, Bielecki, Garduła, Samborski.
Grali również: Lesiak, M.Kozak
Bramkę dla Liwocza strzelił Patryk Garduła !