PRZEGRANA W 16 kolejce A Klasy gr III

GLKS Liwocz Brzyska vs GMKS Strzelec Frysztak 1:2 (1:1)

SKŁAD: Eryk Wróbel - Jakub Wołowiec, Patryk Lesiak, Łukasz Garbacik (85'), Patryk Garduła, Wiktor Furman , Kamil Dziedzic, Jakub Janiczek, Jarek Szarek, Konrad Michniewski, Krystian Kobak
GRALI RÓWNIEŻ: Konrad Krupka (85'), Janusz Kardaś, Dominik Krajewski, Jakub Pieniądz.
Trener: Wiesław Obrzoda
Kierownik drużyny: Józef Nocek
Mimo dość chłodnej i momentami deszczowej aury, w trzecim meczu rewanżowej rundy wiosennej nasi piłkarze podejmowali na własnym terenie drużynę GMKS Strzelec Frysztak. Przeciwnik dość trudny i wymagający, zwłaszcza, że w rundzie jesiennej nasi chłopcy ulegli rywalom aż 1:6
Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Zarówno gospodarze jak i przyjezdni stwarzali wiele sytuacji podbramkowych. Jedną z takich sytuacji wykorzystali Goście kiedy to już w 7' zdobyli bramkę i objęli dość szybko prowadzenie w meczu. Po wznowieniu piłkarze Liwocz Brzyska coraz śmielej atakowali zmuszając tym samym bramkarza gości do coraz częstszych interwencji. Po jednej właśnie z takich interwencji w 17' kiedy sędzia podyktował rzut rożny, grający z nr 10 Jarek Szarek idealnie dośrodkował na pole karne a znajdujący się wśród obrońców gości, Kamil Dziedzic (grający z nr 8 ) popisał się precyzyjnym uderzeniem z główki i doprowadzamy do remisu na 1:1.
Druga odsłona spotkania to także wyrównane spotkanie obfitująca w większą ilość sytuacji zarówno pod jedną jak pod drugą bramką.
Niestety w 81' nasi obrońcy nie upilnowali jednego z piłkarzy Gości i tracimy drugą bramkę w spotkaniu.
Po utracie bramki nasi piłkarze nie stracili ducha walki, atakując, dążąc tym samym do cennego dla Nas wyrównania i zdobycia choć 1 punktu. Na domiar złego w 88' za nie potrzebną dyskusję z sędzią Wiktor Furman (7) otrzymał drugą żółtą kartkę. Niestety do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie.
To był naprawdę dobry mecz na dość wysokim poziomie a na słowa uznania zasługuje cały zespół.
Za tydzień 28.04. (niedziela) o godzinie 15.00 nasi piłkarze zmierzą sie w meczu wyjazdowym z drużyną K.S. Zarzecze zajmującą 6 miejsce w tabeli (25 pkt).
Drużynie GMKS Strzelec Frysztak dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!
#liwoczbrzyska
#rundawiosenna