15 kolejka A Klasy gr III - Kotwica Korczyna vs Liwocz Brzyska
K.S. Kotwica Korczyna vs GLKS Liwocz Brzyska 1:0 (0:0)
SKŁAD: Marcin Gajda - Wiktor Patla, Patryk Garduła, Patryk Lesiak, Kamil Dziedzic, Wiktor Furman, Jarek Szarek, Konrad Michniewski, Jakub Wolak (80'), Konrad Klatka (52'), Jakub Janiczek.
GRALI RÓWNIEŻ: Bartosz Gęsiak (52'), Mateusz Jastrzębski (80'), Eryk Wróbel, Jakub Pieniądz.
W drugim meczu rewanżowej rundy wiosennej nasi piłkarze pod wodza trenera Dawida Jakubińskiego podbudowani wygraną przed tygodniem na własnym terenie z drużyną Plombier Sparta Osobnica 3:2, przystąpili do dzisiejszego wyjazdowego spotkania z K.S. Kotwica Korczyna w dość dobrych a zarazem "bojowych" nastrojach. Nie można się temu dziwić, bowiem w rundzie jesiennej doznaliśmy z dzisiejszymi rywalami dość dotkliwej porażki bo aż 0:6.
Pierwsza połowa spotkania toczyła się w większości w środku boiska a nasi piłkarze nie bojąc się rosłych obrońców gospodarzy stwarzali wiele sytuacji pod bramką naszych rywali.
Druga odsłona spotkania to już bardziej wyrównane spotkanie obfitująca w większą ilość sytuacji zarówno pod jedną jak pod drugą bramką.
Niestety w 64' nasi obrońcy nie upilnowali jednego z piłkarzy Kotwicy i to gospodarze objęli prowadzenie w meczu.
Po utracie bramki nasi piłkarze nie stracili ducha walki, co chwilę atakując, dążąc tym samym do cennego dla Nas wyrównania i wywiezienia z Korczyny choć 1 punktu. Niestety go końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie.
To był naprawdę dobry mecz na dość wysokim poziomie a na słowa uznania zasługuje cały zespół.
Za tydzień 21.04. (niedziela) o godzinie 13.00 na własnym terenie podejmować będziemy drużynę Strzelec Frysztak zajmujący 4 miejsce w tabeli (27 pkt.).
Wszystkich kibiców naszej drużyny zapraszamy już dziś na najbliższe spotkanie.
Drużynie K.S Kotwica Korczyna dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!