CENNY REMIS w meczu wyjazdowym 17 kolejki A klasa gr III
GKS Zarzecze-Dębowiec vs GLKS Liwocz Brzyska 2:2 (2:1)
SKŁAD: Marcin Gajda - Jakub Wołowiec, Patryk Lesiak, Krystian Kobak, Patryk Garduła, Bartosz Gęsiak ('79)Kamil Dziedzic, Jakub Janiczek, Jarek Szarek, Konrad Michniewski, Jakub Wolak ('86)
GRALI RÓWNIEŻ: Eryk Wróbel, Dawid Filus, Łukasz Garbacik (''79), Wiktor Patla ('86), Dominik Krajewski
Trener: Dawid Jakubiński
Kierownik drużyny: Wiesław Krajewski
Opieka medyczna: Józef Nocek
Do dzisiejszego spotkania wyjazdowego z GKS Zarzecze-Dębowiec piłkarze Dawida Jakubińskiego podeszli z dość mocnym nastawieniem. Cel był jeden - 3 punkty za wszelką cenę.
Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Zarówno gospodarze jak i piłkarze Liwocz Brzyska stwarzali wiele sytuacji podbramkowych. W 19 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gospodarze zdobywają bramkę i mamy 1:0. Po wznowieniu gry nasi piłkarze zaczęli mocniej atakować. W jednym z takich ataków na bramkę Zarzecza w polu karnym sfaulowany został Kuba Janczek (9), jednak sędzia główny spotkania nie dopatrzył się faulu. Gra toczyła się to pod jedną to pod drugą bramką. W 44 minucie celnym strzałem popisał się jeden z piłkarzy z Zarzecza i gospodarze obejmują prowadzenie już 2:0. Kiedy można już było myśleć, że taki wynikiem zakończy się pierwsza połowa spotkania, kapitalnym strzałem z obrębu pola karnego popisał się Kapitan Liwocz Brzyska - Kamil Dziedzic ( 8 ) i mamy już 2:1 !!!
Odrabiamy straty.
Druga połowa była jeszcze bardziej emocjonująca. GLKS Liwocz Brzyska ruszyło do ataku z determinacją, starając się odrobić straty. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 63 minucie sędzia odgwidzuje faul tuż przed linią pola karnego - piłkę ustawia Kamil Dziedzic ( 8 ) i przepięknym strzałem po raz drugi w tym meczu wpisuje się na listę strzelców. BRAWO KAMIL !!!! - Mamy 2:2 !!!!
Podrażnieni takim wynikiem Gospodarze zaczęli atakować na bramkę Liwocza jednak golkiper Marcin Gajda popisuje się wspaniałymi interwencjami. W doliczonym czasie gry raz jeszcze piłkarze Liwocz Brzyska dość mocno zaatakowali zdobywając bramkę, jednak sędzia liniowy pokazuje spalony.
Ostatecznie mecz kończy się podziałem punktów i wynikiem 2:2
To był naprawdę dobry mecz a na słowa uznania zasługuje cały zespół.
Już we środę 01.05. (niedziela) o godzinie 15.00 nasi piłkarze zmierzą się na własnym boisku z drużyną LKS Orzeł Faliszówka zajmującą w tabeli 12 miejsce (11 pkt) tuż za naszą drużyną.
Drużynie GKS Zarzecze-Dębowiec dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!