WYGRANA I TRZY PUNKTY w 18 kolejce A klasa gr III
GLKS Liwocz Brzyska - LKS Orzeł Faliszówka 2:1 (1:1)
SKŁAD: Marcin Gajda - Jakub Wołowiec, Patryk Lesiak (88'), Bartosz Gęsiak, Patryk Garduła, Wiktor Furman (86'), Kamil Dziedzic (Kpt), Jakub Janiczek (81'), Jakub Wolak, Konrad Michniewski, Krystian Kobak.
GRALI RÓWNIEŻ: Eryk Wróbel, Wiktor Patla (88'), Konrad Czapla, Dawid Filus (86'), Radosław Gajda, Bartosz Gołąb, Janusz Kardaś, Mariusz Potyrała, Łukasz Garbacik (81')
Trener: Dawid Jakubiński
Kierownik drużyny: Józef Nocek
Opieka medyczna: Wiesław Krajewski
Dzisiejsze spotkanie to mecz sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli ... Liwocz Brzyska (11) vs LKS Orzeł Faliszówka (12). Obie drużyny przystąpiły do meczu z nastawieniem na wygraną. Nie ma się co dziwić bowiem, chodziło o bezpieczne oddalenie się od strefy spadkowej.
Pierwsza połowa meczu to zacięta walka, obie drużyny starały się kontrolować środek boiska i stworzyć okazje strzeleckie.
W 32 minucie Goście wykorzystując zamieszanie pod naszą bramką celnie trafiają do siatki pokonując naszego golkiper i obejmują prowadzenie 0:1. Piłkarze Liwocz Brzyska podrażnieni utratą bramki coraz częściej atakowali.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę, w 45 minucie sędzia odgwizduje faul na naszym zawodniku a piłkę na 18 metrze ustawia Kamil Dziedzic - kapitan naszego zespołu. Idealne, wręcz na miarę ekstraklasy uderza prawą nogą i .... MAMY TO, 1:1 a bramkarz gości wyjmuje piłkę z siatki. BRAWO KAMIL !!!
W tej części spotkania nie brakowało zaciętości, fauli i niestety ale i żółtych kartek.
Druga połowa rozpoczęła się z jeszcze większym zacięciem, gdy obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiego gola. Wysoka temperatura emocji na boisku przekładała się na intensywną grę i liczne szanse strzeleckie.
Ostatecznie to drużyna Liwocz Brzyska wyszła zwycięsko z tego starcia, zdobywając decydujące trafienie w 90 minucie spotkania a na listę strzelców wpisał się Konrad Michniewski ustalając wynik na 2:1.
Drużyna wykazała się determinacją oraz skutecznością w kluczowych momentach, co zaowocowało cennymi trzema punktami.
Mecz pozostawił po sobie wiele do zapamiętania dla kibiców obu drużyn oraz dostarczył niezapomnianych emocji na boisku.
Już w sobotę 04.05. (sobota) o godzinie 17.00 nasi piłkarze zmierzą się w meczu wyjazdowym z drużyną OKS Sobniów Jasło zajmującą w tabeli 9 miejsce (18 pkt).
Drużynie LKS Orzeł Faliszówka dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!