BEZ PUNKTÓW w meczu 19 kolejki z OKS Sobniów Jasło

OKS Sobniów Jasło vs GLKS Liwocz Brzyska 2:0 (2:0)

Żółte kartki: Jakub Wołowiec, Krystian Kobak.

SKŁAD: Marcin Gajda (76') - Jakub Wołowiec, Wiktor Patla, Bartosz Gęsiak (76'), Patryk Garduła, Łukasz Garbacik (80'), Kamil Dziedzic (C), Jakub Janiczek (62'), Jakub Wolak, Konrad Michniewski.

GRALI RÓWNIEŻ: Eryk Wróbel (76') - Konrad Czapla (62'), Dawid Filus (76'), Radosław Gajda, Mateusz Jastrzębski (80'), Janusz Kardaś

Trener: Dawid Jakubiński

Kierownik drużyny: Józef Nocek

Opieka medyczna: Wiesław Krajewski

Wczorajsze starcie pomiędzy OKS Sobniów Jasło a Liwocz Brzyska było pełne emocji i determinacji, jednak to gospodarze wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Mecz, który odbył się na stadionie w Jaśle, był widowiskiem dla kibiców obu drużyn.

Od pierwszych minut gry obie ekipy starały się narzucić swój styl i przejąć kontrolę nad boiskiem. OKS Sobniów Jasło prezentowało się bardzo pewnie w ofensywie, atakując z determinacją i stwarzając sobie liczne okazje strzeleckie. Z kolei piłkarze Liwoczu Brzyska próbowali skutecznie bronić się przed atakami gospodarzy i kontratakować, jednak nie udało im się zdobyć prowadzenia.

Na domiar złego w 27 minucie OKS Sobniów Jasło zdołało otworzyć wynik, zdobywając bramkę i objąć prowadzenie w meczu.

Mimo starań naszych piłkarzy, gospodarze potrafili podwoić swoją przewagę, kolejnym trafieniem w 35 minucie na 2:0.

Druga połowa spotkania to liczne sytuacje strzeleckie gospodarzy ale także i naszych piłkarzy na bramkę OKS Sobniów Jasło. Wpuszczeni na boisko przez Dawida Jakubińskiego - Konrad Czapla, Dawid Filus. Mateusz Jastrzębski starali się wprowadzić do gry naszych piłkarzy więcej świeżości i energii. Warto także odnotować, że w 88 minucie spotkania mogliśmy nieco złagodzić porażkę ale Konrad Michniewski trafia w poprzeczkę.

Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2:0 i wygraną Gospodarzy.

Mecz pozostawił po sobie wiele do zapamiętania. Naszych piłkarzy czeka teraz szybka i głęboka analiza swojego występu i szukanie sposobów na poprawę gry w kolejnych spotkaniach.

Już w najbliższą niedzielę 12.05. (niedziela) o godzinie 13.00 nasi piłkarze zmierzą się w meczu na własnym boisku z drużyną liderującą w tabeli - LKS Zorza Łęki Dukielskie zajmującą w tabeli 1 miejsce (51 pkt).

Drużynie OKS Sobniów Jasło dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!