Zwycięstwo nad Szebniami!

Liwocz Brzyska w swoim ostatnim meczu w rundzie jesiennej wygrywa z drużyną z Szebni aż 7-2! Przypomnijmy że nasi ostatni rywale zajmują 3 miejsce tuż za drużyną z Brzysk z dorobkiem 18 punktów. Bardzo ważna wygrana która daje Liwoczowi 6 punktów przewagi nad drużyną z Szebni. Gospodarze od samego początku wyszli skoncentrowani myśląc wyłącznie tylko o zdobyciu cennych 3 punktów. Pierwsza połowa zaczęła się nerwowo dla obu drużyn mnóstwo twardej gry, wiele groźnych sytuacji, braku koncentracji. Jako pierwsi trafili zawodnicy Liwocza ale po kilku minutach i błędzie obrony goście wyrównali strzelając bramkę na 1-1. Długo nie trzeba było czekać na kolejne bramki Liwocza którymi wykonawcami byli Krajewski, Bielecki, Dziedzic. Liwocz schodzi na drugą połowę z wynikiem 4-2. Druga odsłona meczu to już całkowita dominacja gospodarzy którzy raz po raz atakowali bramkę przeciwnika w efektywny sposób. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Krajewski ,Bielecki, Marcisz. W tym miejscu należy nadmienić że, zdobywcą 3 bramek był wcześniej opisany Klaudiusz Bielecki. Bardzo dobra gra oraz koncentracja Liwocza daje ostateczny wynik 7-2.
W szczególności dziękujemy Kibicom za głośny doping który od samego początku dodawał zawodnikom motywacji do walki o cenne punkty.