Emocjonujące starcie

Niedzielne spotkanie z drużyną LKS Dębowczanka Dębowiec na długo zapadnie naszym kibicom oraz zawodnikom w pamięci. Już od pierwszych minut na boisku panowała atmosfera wzmożonej rywalizacji i determinacji w zdobyciu bramki. W ciągu spotkania sędzia zdecydował o ukaraniu aż 4 zawodników czerwonymi kartkami (3 zawodników LKS Dębowczanka Dębowiec, 1 zawodnik Liwocz Brzyska) oraz kilkoma żółtymi kartkami zawodników obu klubów. Mecz zakończył się z wynikiem 7-0 dla gospodarzy. Na szczególną uwagę zasłużył zawodnik Liwocza Marcin Krajewski, który podczas spotkania zdobył aż 4 bramki. Należy nadmienić, że wspomniany zawodnik tylko w tej rundzie ma na swoim koncie w sumie 15 strzelonych bramek!
Gratulujemy zawodnikom Liwocza i liczymy na dalszą zwycięską passę, w zbliżających się spotkaniach.